Преміум вітаміни і біодобавки

ПРО НАС

Зроблено в США

Весь цикл виробництва наших продуктів відбувається в США на схваленому FDA (US Food & Drug Administration) і має сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice) виробництві, які гарантують забезпечення якості на всіх етапах виробництва – від моменту надходження вихідної сировини і пакувальних матеріалів на підприємство до відвантаження готової продукції на склад.

При виробництві нашої продукції використовується високоавтоматизоване американське обладнання останнього покоління. Передові технології виробництва дозволяють отримувати рослинні екстракти з максимальною біологічною активністю. Ми використовуємо тільки органічні сировина американського походження.

Наша філософія

Наше завдання дати можливість кожній людині зберегти і зміцнити своє здоров’я, підвищити якість життя, використовуючи натуральні, ефективні, якісні та сучасні біологічно активні добавки!

Наша команда складається з висококваліфікованих і досвідчених фахівців. Ми прагнемо задовольнити всі ваші потреби: від контролю маси тіла до здорового серця – щоб ви змогли зберегти і примножити своє здоров’я!

Наші клієнти це люди, які піклуються про своє здоров’я і розуміють, що здорове і збалансоване харчування є одним з фундаментальних чинників профілактики захворювань!

Наші продукти

БАД (и) відносяться до класу природних компонентів їжі і володіють вираженими фізіологічними і фармакологічними впливами на основні регуляторні процеси організму.

БАДи не працюють замість регуляторних систем організму, вони лише допомагають усунути дефіцит або надлишок будь-яких хімічних сполук, якщо вживаються в правильно підібраних пропорціях.

Біологічно активні добавки вміють робити тільки дві речі – заповнювати недолік мікроелементів, які ми недоотримуємо з їжі, і бути профілактикою деяких порушень.