Повернення та обмін

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» статті 9 покупець може протягом 14 днів поміняти товар на такий точно: якщо товар не влаштував покупця за кольором, розміром або формою; не можна застосовувати за призначенням, але за умови, що товар не використовувався покупцем і має товарний вигляд, споживчі якості, заводську упаковку, пломби і при наявності документів, що підтверджують факт покупки. Якщо в момент обміну такого ж товару немає в наявності, то покупець може:

  • купити будь-який інший продукт в нашому магазині.
  • отримати назад свої гроші, витрачені на покупку товару.
  • поміняти товар на такий же при першому ж його надходження в продаж.

Під час процедури повернення грошей, розрахунки з покупцем проводяться виходячи з ціни на товар в день покупки. Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів.

Де і як можна зробити обмін або повернення? Обміняти або повернути товар можна відправивши товар назад за допомогою служби доставки Нова Пошта. Будь ласка, зверніть увагу на додаток № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172 Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів». Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню. До таких товарів відносяться: Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та інші.