Яблучний оцет – Apple Cider Vinegar

Ви бажаєте вести здоровий спосіб життя – правильно харчуватися, займатися спортом – але іноді вам потрібен невеликий додатковий поштовх, щоб прискорити метаболізм, особливо якщо ви хочете скинути кілька зайвих кілограмів. Капсули яблучного оцту – це те, що допомагає схуднути, а також додаткові переваги для здоров’я!

apple cider vinegar

Як яблучний оцет допомагає схуднути?

Є багато досліджень, які стверджують, що яблучний оцет для схуднення, але як він працює? Що ж, були дослідження, які вказують на різні переваги, які в поєднанні можуть привести до поліпшення результатів схуднення. Одне японське дослідження припускає, що оцтова кислота, яка є основним компонентом оцту, запобігає накопиченню жиру в організмі, в той час як інше дослідження вказує на зниження рівня цукру в крові, можливо, через більш низького всмоктування крохмалю. Інше дослідження показує, що яблучний оцет може пригнічувати апетит – учасники з’їли майже на 300 калорій менше в день після прийому оцту. Триста калорій в день складаються з часом, і це в поєднанні з меншим всмоктуванням жиру і крохмалю може означати втрату більшої кількості кілограмів!

Інші переваги капсул яблучного оцту для здоров’я.

Властивості оцту, що пригнічують крохмаль, також можуть допомогти знизити скачки рівня цукру в крові, які потенційно можуть вплинути на людей з предіабетом і діабетом 2. Є також припущення, що це може бути корисно для зниження рівня тригліцеридів, що відмінно для здоров’я серця. І хоча були проведені тільки дослідження на тваринах, показують зв’язок між прийомом оцту і зниженням поганого холестерину (при одночасному підвищенні хорошого холестерину!)

Більшість з цих досліджень показують великі перспективи для капсул яблучного оцту в якості корисної добавки, яка може не тільки допомогти вам схуднути, але також може допомогти вашому тілу контролювати рівень цукру, холестерину і тригліцеридів – всіх необхідних для здорового тіла!

Ось п’ять вагомих причин приймати Apple Cider Vinegar!

Підвищує імунітет і робить детоксифікацію: Яблучний оцет містить безліч відмінних з’єднань, в тому числі пробіотики і антиоксиданти. Прибуток і антиоксиданти повні корисних бактерій і оцтової кислоти, компонентів, які, як відомо, допомагають детоксикації організму, зниження рівня цукру в крові і підвищенню імунітету.

Приймайте його для більш чистої шкіри: apple cider vinegar – відмінний спосіб зробити шкіру більш чистою. Яблучний оцет має антимікробні та протигрибкові властивості, що робить його варіантом проти багатьох форм мікробів і бактерій, які закупорюють пори і викликають появу чорних крапок.

Apple Cider Vinegar допомагає знизити рівень цукру в крові і поліпшити кровообіг. Це може допомогти з втратою ваги і сприяти нарощуванню м’язів і спалювання жиру.

Сприяє відновленню м’язів: після напруженого тренування або просто через зношування наші м’язи можуть сильно хворіти і вигоряти. Цей продукт може допомогти пом’якшити ці ефекти за рахунок збільшення кількості корисних амінокислот, мінералів, вітамінів і ферментів.

Допомога з травленням. Нетравлення шлунка часто виникає через дисбаланс в кишечнику. Щоденний прийом яблучного оцту може запобігти накопиченню зайвих бактерій і запобігти таким речам, як запор або діарея.

Чи робите ви перший крок до більш здорового тіла або хочете продовжити свій енергійний і здоровий спосіб життя, в нашому інтернет – магазині є капсули яблучного оцту високої якості і широкий асортимент харчових добавок, які допоможуть вам в цьому.

Схожі записи