Що таке пробіотики, які вибрати, як приймати?

Що таке пробіотики, які вибрати, як приймати?

Пробіотики – це корисні бактерії, які живуть в кишечнику і підтримують в ньому нормальну мікрофлору. Що це означає? Вони допомагають перетравлювати їжу і борються з патогенними шкідливими бактеріями. Пробіотик Advanced Probiotic компанії Bio KNOPMAX спеціально розроблений для допомоги нашому організму поліпшити функції перетравлення їжі та зміцнення імунної системи, нормалізує склад і функції мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

пробиотики
пробиотики

Пробіотики і їх роль


Багато хвороб вимагають лікування антибіотиками. Але антибактеріальні препарати не поділяють бактерії на «погані» і «хороші», тому знищують і корисну мікрофлору кишечника. Це призводить до діареї, погіршення загального стану організму. Щоб цього уникнути, фахівці рекомендують під час прийому антибіотиків паралельно пити пробіотики.

Живі мікроорганізми які входять до складу пробіотиків грають важливу роль для імунної системи і слизової оболонки кишечника. Вони не дозволяють патогенів або шкідливим мікроорганізмам рости і розвиватися. Пробіотик допомагає стимулювати шлункові соки і натуральні фементом, необхідні для правильного травлення, зменшують кількість і вираженість побічних ефектів антибіотиків, сприяють розщепленню солей жовчних кислот і нормалізації ліпідного обміну.

Живі мікроорганізми забезпечують корисну дію на організм людини. Advanced Probiotic здатний нормалізувати склад і функції мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

Нормалізація процесів травлення


Пробіотики нормалізують процеси травлення. Вони є ефективним протидіарейним засобом. Усуває тяжкість, болю і здуття у животі, розлади стула.

Пробіотик для зміцнення імунітету.


Стимулює вироблення власного інтерферону – елементу, який перешкоджає розмноженню вірусів. Зміцнює імунітет під час сезонних загострень простудних захворювань, при оголошенні епідемій.

ПРОБІОТИК ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ МІКРОФЛОРИ КИШКІВНИКА


Ефективно відновлює мікрофлору кишечника. Рекомендується до застосування для запобігання та лікування дисбактеріозу, в тому числі під час і після прийняття антибіотиків.

У літню пору є великий ризик заразитися кишковими інфекціями! У всьому світі для захисту продуктів харчування від псування або знищення шкідниками використовується понад 1000 найменувань пестицидів. Пестициди відіграють значну роль у виробництві продуктів харчування. Кожен пестицид має свої властивості і токсикологічні характеристики. Пестициди використовуються для захисту сільськогосподарських рослин від комах, бур’янів, цвілі та інших шкідників. Вони дозволяють зберегти урожай, підвищити врожайність і збільшити число повторних посівів однієї і тієї ж культури на одному полі протягом року. Пестициди потенційно токсичні для людини і можуть надавати як гостре, так і хронічне токсичну дію в залежності від дози і шляхи потрапляння в організм людини.

Допомогти організму впоратися з цією проблемою можуть живі мікроорганізми. Пробіотик Advanced Probiotic від компанії Bio Knopmax LLC містить 5,75 мільярда живих активних мікроорганізмів, властивих нормофлорі людини.

Схожі записи